Hmoždinky do polystyrénu

4 položek celkem
FIX PA
Akce
od 250 Kč

Kvalitní fasádní hmoždinka o průměru 10mm s natloukacím plastovým trnem  Cena uvedená za balení 100ks (minimální počet pro objednání je 100ks)

Kód: PA100
Talířová hmoždinka ZIEL-PLAST ETX-M (100ks)
Novinka
od 360 Kč

Spičková fasádní hmoždinka o průměru 8 mm s natloukacím ocelovým trnem a plastovým koncem Cena uvedená za balení 100ks (minimální počet pro objednání je 100ks)

Kód: ETX/95
FIX S
Novinka
od 400 Kč

Kvalitní fasádní hmoždinka o průměru 10mm s natloukacím ocelovým trnem Cena uvedená za balení 100ks (minimální počet pro objednání je 100ks)

Kód: S100
FIX M
Akce
od 490 Kč

Kvalitní fasádní hmoždinka o průměru 10mm s natloukacím ocelovým trnem a plastovým koncem Cena uvedená za balení 100ks (minimální počet pro objednání je 100ks)

Kód: M100

Pro zájemce o kvalitní fasádní hmoždinky do polystyrenu představuje naše nabídka řadu skvělých produktů, které jsou ideální pro různé stavební potřeby. Nabídka zahrnuje produkty jako FIX PA, ETX-M, FIX S a FIX M od renomovaného výrobce ZIEL-PLAST. Tyto hmoždinky jsou pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly pevnost, odolnost a dlouhodobou stabilitu pro vaše stavební projekty.

Talířová hmoždinka ZIEL-PLAST FIX-PA je vynikajícím řešením pro ty, kdo hledají kvalitu za dostupnou cenu. S průměrem 10 mm a natloukacím plastovým trnem je tato hmoždinka vhodná pro širokou škálu aplikací. Prodává se v baleních po 100 kusech, což zákazníkům poskytuje výhodné množstevní balení za přijatelnou cenu.

Další významný produkt, talířová hmoždinka ZIEL-PLAST ETX-M, představuje novinku na trhu. S průměrem 8 mm, natloukacím ocelovým trnem a plastovým koncem nabízí tato hmoždinka kombinaci odolnosti a precizní instalace. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají robustní a spolehlivé řešení pro své fasádní systémy.

Pro ještě náročnější aplikace je zde hmoždinka ZIEL-PLAST FIX-S. S průměrem 10 mm a natloukacím ocelovým trnem, je tato hmoždinka navržena pro zajištění vynikající pevnosti a odolnosti. Její vlastnosti činí z FIX-S vhodnou volbu pro projekty, kde je důraz na trvanlivost a spolehlivost.

Nejvyšší model v řadě, talířová hmoždinka ZIEL-PLAST FIX-M, je top produktem pro ty, kteří hledají absolutní kvalitu. Také s průměrem 10 mm a kombinací natloukacího ocelového trnu a plastového konce, FIX-M představuje vrchol v oblasti hmoždinek do polystyrenu. Vhodná pro nejnáročnější podmínky, je ideální volbou pro profesionály, kteří potřebují nejlepší možné materiály.

Každý z těchto produktů je navržen s ohledem na různé potřeby stavebnictví a izolace. S takovou šíří nabídky je možné vybrat ideální hmoždinku pro jakýkoliv projekt. Důležité je vzít v úvahu specifické požadavky stavby, jako jsou typy povrchů, klimatické podmínky a celková struktura fasády, aby bylo zajištěno, že vybraná hmoždinka bude nejvhodnější možností.

Garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
Zašlete-li nám oficiální konkurenční nabídku za nižší cenu, než je zobrazena u nás v eshopu, obratem Vám vystavíme cenovou nabídku s ještě lepší cenou, tak ať u nás nakoupíte vždy nejvýhodněji.
Osobní odběr, vlastní doprava
Osobní odběr, vlastní sklady
Polystyren a příslušenství, označené jako "Skladem", si můžete bez problémů ihned vyzvednout z našeho skladu v Ostravě.
Doručení do týdne
Doručení do týdne
kamkoliv.. Dopravu zajištujeme našimi vlastními vozidly, takže máte vždy přehled kdy k Vám naši řidiči dorazí.