PIR DESKY

Izolační PIR deska je to nejlepší izolační řešení nejen pro vaši střechu.

PIR pěna je moderní stavební materiál, který se skládá ze dvou obkladových vrstev z pružné metalizované fólie a izolačního jádra z tuhé PIR pěny. Lze je použít na šikmých i na plochých střechách. Jsou také vynikajícím materiálem pro použití jako izolace stropů, podlah, teras a pro izolaci třívrstvých izolačních stěn (sendvičových panelů).

6 položek celkem
228 3 dmx 10 4
Novinka
od 5,18 Kč

Kvalitní tesařský vrut o průměru 8 mm se zápustnou hlavou a TORX drážkou Cena je uvedená za 1 ks, MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ PRO OBJEDNÁNÍ JE 50 ks (1 balení)

Kód: DMXCS/100
198 termpir al 3
od 190 Kč

Izolační PIR desky z tuhé tvrzené pěny na bázi polyisokyanurátu (PIR), perodrážka ve standartu (20 a 30 mm pouze rovná hrana)   součinitel tepelné vodivosti Lambda 0,022...

Kód: TERMPIRAL24/20
198 termpir al 3
od 190 Kč

Izolační PIR desky z tuhé tvrzené pěny na bázi polyisokyanurátu (PIR), perodrážka ve standartu (20 a 30 mm pouze rovná hrana)   součinitel tepelné vodivosti Lambda 0,022...

Kód: TERMPIRAL12/20
páska ALU
249 Kč

Hliníková samolepící páska se používá ke spojování desek v sytému termPIR Gór-stal

Kód: TERMPIRALU
thermano plyty termoizolacyjne pir m
ZDARMAZDARMA
od 260 Kč

POZOR AKCE: Doprava v ceně!   Izolační PIR desky z tuhé tvrzené pěny na bázi polyisokyanurátu (PIR), zámek TOP (LAP)  přesah   součinitel tepelné vodivosti Lambda 0,023...

Kód: THM24/40
198 termpir al 3
Novinka
od 290 Kč

Izolační PIR desky z tuhé tvrzené pěny na bázi polyisokyanurátu (PIR), určeny k zateplení fasád v systému ETICS, perodrážka ve standartu (20 a 30 mm pouze rovná hrana)...

Kód: PIRETX12/20

PIR desky

Desky z tuhé polyuretanové pěny (PIR) jsou moderním stavebním materiálem, který se používá především pro tepelnou izolaci. Má velmi dobré technické parametry a v mnoha případech předčí vlastnosti pěnového polystyrenu a tradiční minerální vaty. Jedná se o surovinu, kterou lze použít ve všech typech staveb - pro rodinné domy i obytné, komerční a průmyslové budovy. PIR desky se doporučují také pro stavbu moderních pasivních a energeticky úsporných domů. Jádro PIR panelů je vyrobeno z vysoce tuhé polyuretanové pěny. Na každé straně je opatřena vrstvou speciálního obkladu, který může být vyroben například z papíru, hliníku, skelného vlákna nebo bitumenového pásu.

Použití

Nejčastěji se PIR desky využívají k tepelné izolaci staveb. Lze je použít pro vnější i vnitřní izolaci a také jako ochranu částí stavby, které přicházejí do styku s zeminou (sokly, základy). Jsou také vynikající pro renovační nebo rekonstrukční práce. Při výběru PIR desek věnujte pozornost jejich účelu použití - jiné desky jsou určeny na střechy a jiné na stěny. Hlavní použití PIR desek ve stavebnictví:

Izolace vnějších stěn - PIR desky lze použít na dvouvrstvé a třívrstvé stěny
Izolace vnitřních stěn - PIR desky lze použít v interiéru k izolaci nosných stěn a lehkých příček
Izolace střech - velmi oblíbená aplikace PIR desek, lze je použít jak pro izolaci plochých, tak šikmých střech
Izolace podkroví, půd a stropů
Izolace rovných ploch - teras, balkonů a podlah (také u podlahového vytápění)
Izolace sklepů
Izolace základů, soklů

Vynikající tepelný izolant

Polyuretanová pěna, ze které se PIR panely vyrábějí, je materiál s tzv. uzavřenou buněčnou strukturou. Díky tomu je velmi dobrým tepelným izolantem. Součinitel tepelné vodivosti PIR desky je λ = 0,022 W/mK. To je téměř o polovinu méně než u tradičního pěnového polystyrenu. Tato hodnota se promítá do snížení výdajů na vytápění budovy. Důležité je, že střechy a stěny chráněné PIR panely poskytují tepelný komfort po celý rok. V chladných měsících účinně zadržují teplo uvnitř budovy a během horkých dnů chrání interiér domu před přehřátím. Vyšší cena PIR desek se tak promítá do velmi dobrých tepelně izolačních vlastností. To je spojeno s výrazným snížením nákladů na vytápění a z PIR panelů se tak stává investice, která se více než vyplatí.

 

Garance nejlepší ceny
Garance nejlepší ceny
Zašlete-li nám oficiální konkurenční nabídku za nižší cenu, než je zobrazena u nás v eshopu, obratem Vám vystavíme cenovou nabídku s ještě lepší cenou, tak ať u nás nakoupíte vždy nejvýhodněji.
Osobní odběr, vlastní doprava
Osobní odběr, vlastní sklady
Polystyren a příslušenství, označené jako "Skladem", si můžete bez problémů ihned vyzvednout z našeho skladu v Ostravě.
Doručení do týdne
Doručení do týdne
kamkoliv.. Dopravu zajištujeme našimi vlastními vozidly, takže máte vždy přehled kdy k Vám naši řidiči dorazí.